Sme prémiová nákupná galéria a hlavným poslaním nášho tímu je prinášať radosť zákazníkom. Zaujíma vás aké sú výhody nákupu u nás? Tých je veľa, ale začnime od začiatku.

Predvýber tovaru
Určite poznáte ten pocit, keď narazíte na nejakú novinku, ktorú ste u nás ešte nevideli. Kliknete a otvoríte si zahraničný e-shop. Vidíte veľa skvelých produktov, ale keď už si chcete tovar objednať, vždy sa objaví nejaký problém. Produkt nemožno doručiť na vašu adresu, poštovné je drahšie ako hodnota objednávky alebo má predajca príšerné recenzie. Nakoniec tam strávite niekoľko minút, až Vás to rozčúli a radšej odídete s prázdnou. Je vám táto situácia povedomá? Toto sa vám našťastie u nás nestane, my tú ťažkú ​​prácu urobíme za Vás! Naše produkty prechádzajú predvýberom a na UrbanTrend.sk sa nachádza len tovar overený tisíckami zákazníkov.

Veľkoobchodné ceny
Ak ste už prechádzali našou ponukou, pravdepodobne ste si to všimli. Tovar ponúkame za nízku cenu a to hlavne vďaka tomu, že spolupracujeme priamo s dodávateľmi. Ponúkaný tovar je vždy certifikovaný pre európsky trh. Naši dodávatelia sa nachádzajú po celej Európe (Španielsko, Poľsko, Francúzsko, Taliansko atď.) a v Ázii (Čína, Indonézia).

Doprava zdarma
Vďaka tomu, že k vám cestujú zásielky z celého sveta, doručenie tovaru môže trvať dlhšie, než ste zvyknutý. Balíčky z Európy chodia obvykle do 14 dní a balíčky z Ázie do 30 dní od expedície. Vďaka tomuto inovatívnemu logistickému modelu môžeme ponúknuť nízke veľkoobchodné ceny a dokonca aj doručenie Slovenskou poštou zadarmo.

Zákaznícka podpora
Nákupy u nás sú vždy v slovenskom jazyku. Začína to objednaním na e-shope. Popisky produktov alebo materiálu sú v slovenčine a tabuľky veľkostí sú v centimetroch. Ak potrebujete s výberom tovaru pomôcť, stačí kontaktovať našu česky hovoriaci zákaznícku podporu. Je pre Vás k dispozícii každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 na telefónnej linke + 421 277 270 181. Ku každej objednávke dostanete sledovacie číslo zásielky pre pohodlné sledovanie jej pohybu.
 
Vážime si Vašu priazeň a veríme, že sa stanete našimi pravidelnými zákazníkmi.

Váš UrbanTrend.sk :)